הדמית חזית הבנין

בסייעתא דשמיא אחרי מאמצים רבים של הנהלת מרכז מעלה להרחיב את המקום ואת השירותים הניתנים בו לרווחת המטופלים ולאחר קמפיין גיוס משאבים אפקטיבי במיוחד שנערך בחורף שעבר,ואודות לתרמתם החשובה של נדיבי לב בעולם ביחד עם הקרן לשיקום נכים, חנכנו מרכז חדש ומפואר רחב ידיים.

למעלה מ-400 מ"ר במרכז שכונת מאה שערים, שיאפשרו לנו לספק כ-1800 טיפולים בכל חודש ויתנו לצוות מעלה את האפשרות לשפר ולייעל את תפקוד המרכז לרווחת הילדים!

לחצו לסיור וירטואלי

כשנוכחנו לראות שמרכז מעלה הישן כבר אינו עומד בעומס הפניות, מספר הילדים הזקוקים לטיפול נכון הולך וגדל והמקום מצומצם, עשינו מאמצים רבים להרחיב את המקום ואת השירותים הניתנים בו לרווחת המטופלים.

אודות לתרומתו האדיבה של תושב השכונה שראה לנכון לעמוד לימין מעלה הקצה שטח בניה רחבת ידיים למעלה מ300 מ"ר במרכז השכונה "מאה שערים" לבניית מרכז חדש ומפואר אשר יענה לדרישות המקום ויספק כ-1800 טיפולים בכל חודש וכן יתן למעלה האפשרות לשיפור ויעול תפקוד המרכז לרווחת הילדים.

 

המרכז נבנה הודות לתרומות הרבות שזרמו מיהודים רחבי לב מכל קצוות העולם ועוצב באופן ייחודי ונעים לעין.

דגש רב הושם על הצרכים הספיציפיים לכל תחום טיפול כאשר הבניה והציוד מסונכרנים בהתאם.

פינת משחקים זו יעלה חיוך על פניהם של אלפי ילדים! חלל נרחב זה יזמין את הילדים להיכנס למרכז.

האם חשבתם את הרטט שבצפייה בילד העושה את צעדיו הראשונים? הלומד לכפתר את בגדיו, לקשור שרוכים, לכתוב ולעשות מטלות אחרות שעיכבו אותו עד כה? בחדרי הטיפולים שלנו יעזרו לילדים הרבים ללמוד הכישורים הנדרשים לחיי היום יום.

בזמנים קשים אלה, יותר ויותר ילדים סובלים ממצוקות נפשיות שעשויות להיות הרסניות על תפקודם. חדר הפסיכותרפיה מאפשר לילדים לקבל העזרה החיונית לה הם נזקקים כדי להתגבר על האתגרים הרגשיים העומדים בפניהם.

כפתור, תפירה, כתיבה, רבים מכישורי היומיום שלנו מחייבים מוטוריקה עדינה וילדים בעלי קואורדינציה לקויה מתקשים ליישמם, חדר המוטוריקה יאפשר לילדים אלה ללמוד את הכישורים להם הם זקוקים בחיי היומיום.

קשיי שפה ותקשורת משפיעים על כל היבטי החיים, אנו מלמדים את הילד לתקשר ביעילות, ובכך הענקנו לו יכולת ליצור קשרי אנוש, להצליח בלימודיו ולשפר את איכות חייו בעתיד.